Pole Biwakowe Kula

Pole Biwakowe Kula

Rydzewojez. Jagodne
17 0
Zaloguj się
11362
głębokośćgłębokość
0,30 - 0,90 m
cumowanie cumowanie
kotwica, brzeg, long side
cena cena
35 zł + 15 zł / osoba

Prąd Prąd 20 złPrysznic Prysznic 10 złZrzut chemiczny Zrzut chemiczny 15 złParking Parking 20 złOgnisko Ognisko Ładowanie akuml. Ładowanie akuml. 15 złSlip Slip 30 złPlaża Plaża Psy i koty Psy i koty 3 złBar Bar na miejscuSklep Sklep na miejscuOdbiór ścieków Odbiór ścieków 15 zł
Aktualizacja danych, cen - ponad tydzień temu

Pole Biwakowe Kula

Rydzewo

tel. 783 003 545 , 663 745 695

wiadomośćMapa google

Pole biwakowe i mała przystań z kilkoma pomostami, położone zaraz po przepłynięciu kanału Kula, na wschodnim brzegu jeziora Jagodne. Miejsce wyjątkowo klimatyczne i popularne wśród wielu żeglarzy. Port jest przepięknie położony nad jeziorem Jagodne, które łączy się z jeziorem Bocznym kanałem Kula o długości 110 m. Miejsce to, zwane „równikiem" Wielkich Jezior Mazurskich, znajduje się na szlaku pomiędzy jeziorami północnymi i południowymi Mazur, ok. 20 km na południe od Giżycka połączeniem drogowym.

Cumowanie odbywa się po obu stronach zatoki. Po stronie wschodniej cumowanie przy kilku drewnianych pomostach. Po stronie zachodniej do piaszczystego nabrzeża. Przy nabrzeżu z pomostami głębokość 0,2m-0,5m. Na końcu dłuższych pomostów 2-3 m. Podejście do zachodniej strony zatoki na podniesionym częściowo mieczu i płetwie.

Na żeglarzy, którzy tu przybiją czeka mały bar, miejsce do popluskania i piękne widoki... na ciągle przepływające statki. Nie da się inaczej przepłynąć z południa na północ (i odwrotnie) więc codziennie przepływają obok setki jednostek... W szczycie sezonu może nawet tysiące. Widok godny obejrzenia. Oprócz miejsca przy cumie można tu także znaleźć wypożyczalnię sprzętu wodnego, turystycznego i rowerów. Kupimy również na miejscu zezwolenie na połów ryb. W porcie żeglarze mogą liczyć na: miejsce na ognisko, sanitariaty, natryski, mini sklep, parking, pole namiotowe, bar. Jest również możliwość dokonania napraw jachtów i ich holowania.

Jest również zapewnione bezpieczne miejsce kąpielowe, z łagodnym zejściem do jeziora. Najbliższe miejscowości leżące w pobliżu Bazy to Rydzewo ok. 3 km, Jagodne ok. 2 km i Bogaczewo ok. 2 km.

Noclegi możliwe są na pobliskich polach namiotowych. Port posiada parking samochodowy i dla kamperów. Na terenie portu znajdują się sanitariaty, wyznaczone miejsca na ognisko, wiaty do biwakowania, boisko do siatkówki, możliwość podłączenia do prądu urządzeń elektrycznych (na polach biwakowych).

Baza dysponuje dużym, częściowo zalesionym terenem, jest więc doskonałym miejscem na piknik, weekendowy wypad, czy dłuższy wypoczynek pod namiotem lub karawaning. Położenie portu z dala od ruchliwych tras, na zadbanym obszarze leśnym gwarantuje spokojny i bezpieczny wypoczynek. Teren jest pilnowany przez cały rok całodobowo.

Bar na miejscu Sklep na miejscu Paliwo Giżycko Apteka Giżycko Ośrodek zdrowia Giżycko Bankomat Wilkasy Basen Wilkasy

CENNIK CUMOWANIA

SEZON GŁÓWNY
cumowanie bezpłatne SEZON GŁÓWNY cumowanie jachtu bez załogi SEZON GŁÓWNY cumowanie jachtu SEZON GŁÓWNYdoba 15-20 zł cena za osobę SEZON GŁÓWNYdoba 4 zł cumowanie long side SEZON GŁÓWNYdoba 
Pole Biwakowe Kula - zdjęcie
+ 29 zdjęć
ReklamaB0 - OW Wodnik
ReklamaB1 - Rumszewicz
ReklamaPA1 - Przystań Nautica

Inne porty w okolicy

ReklamaA2 - Sailing Machine