Jagodne Wielkie - Pomost

Jagodne Wielkie - Pomost

Jagodne Wielkiejez. Jagodne
21 0
Zaloguj się
9019
głębokośćgłębokość
0,60 - 1,20 m
cumowanie cumowanie
kotwica
cenabezpłatny

Plaża Plaża Psy i koty Psy i koty Bar Bar 100 mSklep Sklep 100 m
Aktualizacja danych, cen - ponad rok temu

Jagodne Wielkie - Pomost

Mapa google

Tym razem prezentujemy miejscówkę, bo do portu, czy stanicy brakuje w zasadzie oprócz pomostu wszystkiego :) Jedyne miejsce (nieprywatne) w Jagodnie Wielkim gdzie można legalnie zacumować.

Nowy pomost dla żeglarzy dostępny za darmo, prawie przy cywilizacji, niedaleko bar i sklepik. Na krótki postój albo cumowanie w ciszy i spokoju - jak znalazł. Pomost ulokowany na wschodnim brzegu jez. Jagodne w małej zatoczce, widoki piękne, miejsce ciche i spokojne.

Wieś cicha i spokojna. Do najbliższego większego sklepu i restauracji jest 2 km (w Rydzewie). Można tu wynająć stylowe domki (każdy ma 6 miejsc sypialnych), w ich kompleksie znajduje się pomost z możliwością cumowania łodzi i slip do wodowania łodzi. Teren jest ogrodzony, do dyspozycji gości jest m.in. sauna i jacuzzi. W starej szkole działa dom pracy twórczej, można wynająć sale na potrzeby działalności artystycznej. Właściciele noclegów oferują gościom zaplecze sportowe (boiska do tenisa, gry w pikę), wypożyczają także rowery, kajaki, deski windsurfingowe, quady i łodzie.

 

Bar 100 m Sklep 100 m Paliwo Giżycko Apteka Wilkasy Ośrodek zdrowia Giżycko Bankomat Wilkasy Basen Wilkasy

CENNIK CUMOWANIA

SEZON GŁÓWNY
cumowanie bezpłatne SEZON GŁÓWNY cumowanie jachtu bez załogi SEZON GŁÓWNY cumowanie jachtu SEZON GŁÓWNYdoba  cena za osobę SEZON GŁÓWNYdoba  cumowanie long side SEZON GŁÓWNYdoba 
ReklamaC1 - Quicksilver 2023 Moto-X
ReklamaB0 - Karos Pomosty Pływające
ReklamaB1 - To tutaj
ReklamaA1 - Sailing Machine

Inne porty w okolicy

ReklamaA2 - system czarterów