Jagodne Wielkie - Pomost

Jagodne Wielkie - Pomost

Jagodne Wielkiejez. Jagodne
21 0
Zaloguj się
6515
głębokośćgłębokość
0,60 - 1,20 m
cumowanie cumowanie
kotwica
cenabezpłatny

Plaża Plaża Psy i koty Psy i koty Bar Bar 100 mSklep Sklep 100 m
Aktualizacja danych, cen - ponad trzy miesiące temu

Jagodne Wielkie - Pomost

Mapa google

Tym razem prezentujemy miejscówkę, bo do portu, czy stanicy brakuje w zasadzie oprócz pomostu wszystkiego :) Jedyne miejsce (nieprywatne) w Jagodnie Wielkim gdzie można legalnie zacumować.

Nowy pomost dla żeglarzy dostępny za darmo, prawie przy cywilizacji, niedaleko bar i sklepik. Na krótki postój albo cumowanie w ciszy i spokoju - jak znalazł. Pomost ulokowany na wschodnim brzegu jez. Jagodne w małej zatoczce, widoki piękne, miejsce ciche i spokojne.

Wieś cicha i spokojna. Do najbliższego większego sklepu i restauracji jest 2 km (w Rydzewie). Można tu wynająć stylowe domki (każdy ma 6 miejsc sypialnych), w ich kompleksie znajduje się pomost z możliwością cumowania łodzi i slip do wodowania łodzi. Teren jest ogrodzony, do dyspozycji gości jest m.in. sauna i jacuzzi. W starej szkole działa dom pracy twórczej, można wynająć sale na potrzeby działalności artystycznej. Właściciele noclegów oferują gościom zaplecze sportowe (boiska do tenisa, gry w pikę), wypożyczają także rowery, kajaki, deski windsurfingowe, quady i łodzie.

 

Bar 100 m Sklep 100 m Paliwo Giżycko Apteka Wilkasy Ośrodek zdrowia Giżycko Bankomat Wilkasy Basen Wilkasy
ReklamaC1 - PGE
ReklamaB0 - Sasanka
ReklamaB1 - HeydayBoats
ReklamaA1 - Papugarnia Wilkasy

Inne porty w okolicy

ReklamaA2 - AZS Wilkasy