Przystań Sun Bila

Przystań Sun Bila

Bogaczewojez. Boczne
7.5
2 0
Zaloguj się
1248
głębokośćgłębokość
0,50 - 3,00 m
cumowanie cumowanie
muring, y-bom
cena cena
35 zł + 20 zł / osoba

Kamera live Kamera live Prąd Prąd 15 złWoda Woda Prysznic Prysznic WC WC Zmywanie naczyń Zmywanie naczyń Parking Parking Ognisko Ognisko Kemping Kemping Plaża Plaża Internet Internet Psy i koty Psy i koty Sklep Sklep
Miejsce z atrakcjami dla dzieci
teren zielony, plaża, zabawki, pokój z grami (bilard, piłkarzyki), wypożyczalnia sprzętu

Sun Bila to nowa przystań leżąca na zachodnim brzegu jeziora Boczne w Bogaczewie. Sąsiaduje z kempingiem o tej samej nazwie. Teren zielony i zacieniony sprzyja wypoczynkowi w upały. Na żeglarzy i motorowodniaków czekają nowe pomosty z nowoczesnymi y-boom'ami i wszystkimi mediami na kei.

W cenie cumowania (+ za osobę) możemy bez ograniczeń korzystać z toalet, prysznicy i miejsca do zmywania naczyń. Do dyspozycji mamy również plaże z zabawkami dla dzieci, pokój do zabawy (piłkarzyki, bilard, telewizor), ławeczki i stoliki oraz wypożyczalnię sprzętu wodnego: katamarany (30 zł / godzina, 150 zł / dzień), skuter wodny, łodzie wiosłowe oraz rowerki wodne.

Sam obiekt leży na brzegu jeziora Bocznego w lesie, teren jest otoczony, bezpieczny i monitorowany. Na miejscu możemy napić się zimnych napojów i piwa z nalewaka. Przystań można zobaczyć na żywo (LIVE) dzięki zamontowanej kamerze internetowej.

 

Bar 0,50 km Sklep 0,50 km

CENNIK CUMOWANIA

SEZON GŁÓWNYBOŻE CIAŁO, MAJÓWKAPRZED I PO SEZONIE
cumowanie jachtu SEZON GŁÓWNYdoba 35 złBOŻE CIAŁO, MAJÓWKAdoba 35 złPRZED I PO SEZONIEdoba 35 zł cena za osobę SEZON GŁÓWNYdoba 20 złBOŻE CIAŁO, MAJÓWKAdoba 20 złPRZED I PO SEZONIEdoba 20 zł

WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU

rower wodny godzina 15 złdzień 75 zł łódź wiosłowa godzina 10 złdzień 60 zł skuter wodny godzina 400 zł-
Przystań Sun Bila - zdjęcie
+ 28 zdjęć
ReklamaC1 - Warszawski Salon Jachtowy
ReklamaB0 - Giełda Jachtów
ReklamaB1 - Amax
ReklamaA1 - AZS Wilkasy

Inne porty w okolicy

ReklamaA2 - Tło Dla Mew