Przystań Sun Bila

Przystań Sun Bila

Bogaczewojez. Boczne
6
2 0
Zaloguj się
11187
głębokośćgłębokość
1,00 - 6,00 m
cumowanie cumowanie
muring, y-bom
cena cena
35 zł + 20 zł / osoba

Kamera live Kamera live Prąd Prąd 20 złWoda Woda Prysznic Prysznic WC WC Zmywanie naczyń Zmywanie naczyń Parking Parking Ognisko Ognisko Kemping Kemping Plaża Plaża Internet Internet Psy i koty Psy i koty Czartery Czartery Sklep Sklep 0,50 km
Aktualizacja danych, cen - ponad rok temu

Przystań Sun Bila

Bogaczewo 540, Bogaczewo

tel. 519 023 505

profil facebookwiadomośćMapa google
Miejsce z atrakcjami dla dzieci
teren zielony, plaża, zabawki, pokój z grami (bilard, piłkarzyki), wypożyczalnia sprzętu

W sezonie 2022 przystań zostanie rozbudowana o drugi, duży pomost - proponujemy miejsca dla firm czarterowych i rezydentów w cenie od 3500 zł (info tel. 519 023 505)

Sun Bila to nowa przystań leżąca na zachodnim brzegu jeziora Boczne w Bogaczewie. Sąsiaduje z kempingiem o tej samej nazwie. Teren zielony i zacieniony sprzyja wypoczynkowi w upały. Na żeglarzy i motorowodniaków czekają nowe pomosty z nowoczesnymi y-boom'ami i wszystkimi mediami na kei.

W cenie cumowania (+ za osobę) możemy bez ograniczeń korzystać z toalet, prysznicy i miejsca do zmywania naczyń. Do dyspozycji mamy również plaże z zabawkami dla dzieci, pokój do zabawy (piłkarzyki, bilard, telewizor), ławeczki i stoliki oraz wypożyczalnię sprzętu wodnego: katamarany (30 zł / godzina, 150 zł / dzień), skuter wodny, łodzie wiosłowe oraz rowerki wodne.

Sam obiekt leży na brzegu jeziora Bocznego w lesie, teren jest otoczony, bezpieczny i monitorowany. Na miejscu możemy napić się zimnych napojów i piwa z nalewaka. Przystań można zobaczyć na żywo (LIVE) dzięki zamontowanej kamerze internetowej.

Bar 0,50 km Sklep 0,50 km

CENNIK CUMOWANIA

SEZON GŁÓWNY
cumowanie bezpłatne SEZON GŁÓWNY cumowanie jachtu bez załogi SEZON GŁÓWNY cumowanie jachtu SEZON GŁÓWNYdoba 35 zł cena za osobę SEZON GŁÓWNYdoba 20 zł cumowanie long side SEZON GŁÓWNYdoba 

WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU

rower wodny godzina 15 złdzień 75 zł łódź wiosłowa godzina 10 złdzień 60 zł skuter wodny godzina 400 złdzień

CENNIK DLA REZYDENTÓW

opłata za sezon ŁODZIE < 24ŁODZIE 24 - 33ŁODZIE > 33BEZ PODZIAŁUod 3500 zł
Przystań Sun Bila - zdjęcie
+ 28 zdjęć
ReklamaC1 - Patronite
ReklamaB0 - Karos Pomosty Pływające
ReklamaB1 - Amax
ReklamaA1 - Odysseya Yachts

Inne porty w okolicy

ReklamaA2 - Sailing Machine