Port Keja

Port Keja

Port partnerski
Węgorzewojez. Mamry
4
33 0
Zaloguj się
12639
głębokośćgłębokość
1,50 - 2,00 m
cumowanie cumowanie
boja, long side
cena cena
80  zł - 120 zł

Prąd Prąd Woda Woda Prysznic Prysznic 12 złWC WC 3 złPralka / suszarka Pralka / suszarka 15 złZmywanie naczyń Zmywanie naczyń od 1 złParking Parking 20 złSlip Slip 50 złPlac zabaw Plac zabaw 100 mInternet Internet Psy i koty Psy i koty Czartery Czartery Bar Bar na miejscuSklep Sklep na miejscuPaliwo Paliwo 100m
Aktualizacja danych, cen - ponad tydzień temu
Port Keja

Port Keja

Węgorzewo, ul. Braci Ejsmontów 2

tel. 603 846 199

przejdź do wwwprofil facebookwiadomośćMapa google
Miejsce z atrakcjami dla dzieci
gry elektroniczne, miejski plac zabaw 100 m w kierunku wschodnim

Jeden z najpopularniejszych portów w regionie Węgorzewa i jeziora Mamry. Znajduje się w mieście, a dostać się do niego można rzeką Węgorapą. To jedno z ulubionych miejsc postojowych żeglarzy na Mazurach - przyciąga tu tawerna, infrastruktura portowa oraz możliwość dokonania większych zakupów i niezbędnych napraw łodzi.

Port jest strzeżony całodobowo i objęty monitoringiem kamer. Znajduje się tu tawerna mogąca pomieścić 120 osób, kapitanat portu, sklep spożywczy, żeglarski, szkutnia, serwis motorowodny a także Klub Morski LOK. Port zlokalizowany jest w centrum miasta w jednej z zatok kanału węgorzewskiego. Dogodny dojazd oraz położenie Węgorzewa w północnej części szlaku stanowi idealny punkt startowy mazurskiej żeglugi.

Z Węgorzewa - nazywanego Bramą do Mazur - można wyruszyć w żeglarską przygodę po szlaku, który przez jeziora i kanały prowadzi przez całą krainę Wielkich Jezior Mazurskich. W porcie można również czarterować jachty i żeglować stąd po mazurskich jeziorach. Także na suchym lądzie nie można się tu nudzić – na żeglarzy czeka tawerna, skoki na linach, organizowane są zawody sportowe, strzelnica, biesiady przy ognisku, spływy kajakowe, koncerty szantowe, kino pod chmurką. Dla dzieci są place zabaw.

W porcie można nie tylko cumować, doładować prądem akumulatory czy dokonać niezbędnych napraw jachtu oraz ożaglowania ale również wypożyczyć kajaki, łodzie motorowe i wędkarskie. Dostępne są również sanitariaty i ubikacje. W sąsiedztwie portu znajduje się bogata baza noclegowa, nadwodna stacja benzynowa Orlenu, bankomat, przychodnia lekarska, poczta, policja.

Uwaga – port jest bardzo popularny w sezonie, a okolica tętni żeglarskim życiem. Więc jeśli szukacie ciszy i spokoju na Mazurach, to nie będzie to odpowiednie miejsce dla Was.

Bar na miejscu Sklep na miejscu Paliwo 100m Apteka Węgorzewo Ośrodek zdrowia Węgorzewo Bankomat Węgorzewo

CENNIK CUMOWANIA

SEZON GŁÓWNY
przycumowanie SEZON GŁÓWNY5h  20 zł cumowanie bezpłatne SEZON GŁÓWNY cumowanie jachtu bez załogi SEZON GŁÓWNY cumowanie jachtu SEZON GŁÓWNYdoba 80-120 zł cena za osobę SEZON GŁÓWNYdoba  cumowanie long side SEZON GŁÓWNYdoba 

WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU

kajak godzina 20 złdzień 50 zł
Port Keja - zdjęcie
+ 23 zdjęć
ReklamaA1 - Gertis

Inne porty w okolicy

ReklamaA2 - Mazurskie Mini Zoo Majówka