Port Keja

Port Keja

Port partnerski
Węgorzewojez. Mamry
6.5
33 0
Zaloguj się
6006
głębokośćgłębokość
1,50 - 2,00 m
cumowanie cumowanie
boja, long side
cena cena
40 zł

Prąd Prąd 10 złWoda Woda Prysznic Prysznic WC WC 2 złPralka / suszarka Pralka / suszarka 12 złZmywanie naczyń Zmywanie naczyń Parking Parking 14 złSlip Slip 40 złPlac zabaw Plac zabaw 100 mInternet Internet Psy i koty Psy i koty Czartery Czartery Bar Bar Sklep Sklep Paliwo Paliwo 100m
Miejsce z atrakcjami dla dzieci
gry elektroniczne, miejski plac zabaw 100 m w kierunku wschodnim

Jeden z najpopularniejszych portów w regionie Węgorzewa i jeziora Mamry. Znajduje się w mieście, a dostać się do niego można rzeką Węgorapą. To jedno z ulubionych miejsc postojowych żeglarzy na Mazurach - przyciąga tu tawerna, infrastruktura portowa oraz możliwość dokonania większych zakupów i niezbędnych napraw łodzi.

Port jest strzeżony całodobowo i objęty monitoringiem kamer. Znajduje się tu tawerna mogąca pomieścić 120 osób, kapitanat portu, sklep spożywczy, żeglarski, szkutnia, serwis motorowodny a także Klub Morski LOK. Port zlokalizowany jest w centrum miasta w jednej z zatok kanału węgorzewskiego. Dogodny dojazd oraz położenie Węgorzewa w północnej części szlaku stanowi idealny punkt startowy mazurskiej żeglugi.

Z Węgorzewa - nazywanego Bramą do Mazur - można wyruszyć w żeglarską przygodę po szlaku, który przez jeziora i kanały prowadzi przez całą krainę Wielkich Jezior Mazurskich. W porcie można również czarterować jachty i żeglować stąd po mazurskich jeziorach. Także na suchym lądzie nie można się tu nudzić – na żeglarzy czeka tawerna, skoki na linach, organizowane są zawody sportowe, strzelnica, biesiady przy ognisku, spływy kajakowe, koncerty szantowe, kino pod chmurką. Dla dzieci są place zabaw.

W porcie można nie tylko cumować, doładować prądem akumulatory czy dokonać niezbędnych napraw jachtu oraz ożaglowania ale również wypożyczyć kajaki, łodzie motorowe i wędkarskie. Dostępne są również sanitariaty i ubikacje. W sąsiedztwie portu znajduje się bogata baza noclegowa, nadwodna stacja benzynowa Orlenu, bankomat, przychodnia lekarska, poczta, policja.

Uwaga – port jest bardzo popularny w sezonie, a okolica tętni żeglarskim życiem. Więc jeśli szukacie ciszy i spokoju na Mazurach, to nie będzie to odpowiednie miejsce dla Was.

Bar na miejscu Sklep na miejscu Paliwo 100m Apteka Węgorzewo Ośrodek zdrowia Węgorzewo Bankomat Węgorzewo

CENNIK CUMOWANIA

SEZON GŁÓWNYBOŻE CIAŁO, MAJÓWKAPRZED I PO SEZONIE
cumowanie jachtu SEZON GŁÓWNYdoba 40 złBOŻE CIAŁO, MAJÓWKAdoba 40 złPRZED I PO SEZONIEdoba 40 zł

WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU

kajak godzina 15 złdzień 30 zł
Port Keja - zdjęcie
+ 23 zdjęć
ReklamaA1 - Stranda Zima

Inne porty w okolicy

ReklamaA2 - Tło Dla Mew