Port Messa

Port Messa

Rydzewojez. Boczne
0 0
Zaloguj się
4519
głębokośćgłębokość
0,60 - 1,20 m
cumowanie cumowanie
boja
cena cena
25 zł + 25 zł / osoba

Prąd Prąd 20 złWoda Woda Prysznic Prysznic WC WC Parking Parking 15 złOgnisko Ognisko 25 złSlip Slip 50 złKemping Kemping Nocleg Nocleg Bar Bar 200 mSklep Sklep 100 m
Aktualizacja danych, cen - ponad rok temu

Port Messa

ul. Mazurska 126, Rydzewo

tel. 514 294 281

przejdź do wwwMapa google
Miejsce z atrakcjami dla dzieci
duży zielony i zadbany teren, obok plaża gminna z placem zabaw

Port Messa usytuowany jest na wschodnim brzegu jeziora Boczne w Rydzewie, przylega do niego duży i zadbany teren pod namioty i kampery. Obok portu znajduje się plaża gminna wraz z niewielkim placem zabaw.

Port sąsiaduje ze znanymi przystaniami Marina Rydzewo i Tło Dla Mew, na ich tle wyróżnia się jednak spokojem i większą ilością miejsca na terenie. W pobliżu znajduje się dużo obiektów gastronomicznych. Położenie przy szlaku północ - południe, czyni z niego idealne miejsce na cumowanie w dzień i w nocy. Na miejscu możecie podłączyć się do prądu, uzupełnić wodę, poleżeć na zadbanej trawce, skorzystać z małego placu zabaw i kawałka prywatnej plaży. Właściciele przygotowali również plac do siatkówki plażowej.

Jeśli wybieracie się do Rydzewa na jeden z wielu koncertów lub teatrów i jarmarków, z przystani Messa wszędzie będziecie mieli blisko.

Bar 200 m Sklep 100 m

CENNIK CUMOWANIA

SEZON GŁÓWNY
cumowanie bezpłatne SEZON GŁÓWNY cumowanie jachtu bez załogi SEZON GŁÓWNY cumowanie jachtu SEZON GŁÓWNYdoba 25 zł cena za osobę SEZON GŁÓWNYdoba 25 zł cumowanie long side SEZON GŁÓWNYdoba 

CENNIK DLA REZYDENTÓW

opłata za sezon ŁODZIE < 24ŁODZIE 24 - 33ŁODZIE > 33BEZ PODZIAŁU3000 zł
Port Messa - zdjęcie
+ 5 zdjęć
ReklamaC1 - Patronite
ReklamaB0 - Mazurolandia
ReklamaB1 - Amax
ReklamaTSA

Inne porty w okolicy

ReklamaA2 - Odysseya Yachts