Port Messa

Port Messa

Rydzewojez. Boczne
1 0
Zaloguj się
1622
głębokośćgłębokość
0,60 - 1,20 m
cumowanie cumowanie
boja
cena cena
15 zł + 15 zł / osoba

Prąd Prąd 10 złPrysznic Prysznic WC WC Parking Parking 10 złOgnisko Ognisko 25 złSlip Slip 30 złKemping Kemping Nocleg Nocleg Bar Bar 200 mSklep Sklep 100 m
Ceny mogą być nieaktualne - wyślij nam zdjęcie cennika na info@mazury24.eu
Miejsce z atrakcjami dla dzieci
duży zielony i zadbany teren, obok plaża gminna z placem zabaw

Port Messa usytuowany jest na wschodnim brzegu jeziora Boczne w Rydzewie, przylega do niego duży i zadbany teren pod namioty i kampery. Obok portu znajduje się plaża gminna wraz z niewielkim placem zabaw.

Port sąsiaduje ze znanymi przystaniami Marina Rydzewo i Tło Dla Mew, na ich tle wyróżnia się jednak spokojem i większą ilością miejsca na terenie. W pobliżu znajduje się dużo obiektów gastronomicznych. Położenie przy szlaku północ - południe, czyni z niego idealne miejsce na cumowanie w dzień i w nocy. Na miejscu możecie podłączyć się do prądu, uzupełnić wodę, poleżeć na zadbanej trawce, skorzystać z małego placu zabaw i kawałka prywatnej plaży. Właściciele przygotowali również plac do siatkówki plażowej.

Jeśli wybieracie się do Rydzewa na jeden z wielu koncertów lub teatrów i jarmarków, z przystani Messa wszędzie będziecie mieli blisko.

Bar 200 m Sklep 100 m

CENNIK CUMOWANIA

SEZON GŁÓWNY
przycumowanie SEZON GŁÓWNYdzień   10 zł cumowanie jachtu SEZON GŁÓWNYdoba 15 zł cena za osobę SEZON GŁÓWNYdoba 15 zł
ReklamaC1 - PGE
ReklamaB0 - Boyen Water Park
Reklama
ReklamaA1 - Papugarnia Wilkasy

Inne porty w okolicy

ReklamaA2 - Kursy Bocianie Gniazdo