Port Tło Dla Mew

Port Tło Dla Mew

Port partnerski
Rydzewojez. Boczne
6.9
30 0
Zaloguj się
7278
głębokośćgłębokość
1,20 - 2,00 m
cumowanie cumowanie
boja, long side
cena cena
20 zł + 15 zł / osoba

Kamera live Kamera live Prąd Prąd 10 złWoda Woda Prysznic Prysznic WC WC Zmywanie naczyń Zmywanie naczyń Parking Parking 10 złOgnisko Ognisko Slip Slip 100 złZimowanie Zimowanie Kemping Kemping Nocleg Nocleg Plaża Plaża Plac zabaw Plac zabaw Psy i koty Psy i koty Czartery Czartery Bar Bar Sklep Sklep 50 m
Miejsce z atrakcjami dla dzieci
plaża, tyrolka do wody, hamaki, zajęcia animacyjne dla dzieci

Kształt Tła: Kiedy myślę o porciku, któremu zresztą nie przypadkowo dałam na imię Tło dla Mew, to widzę tańczące wokół ognia sylwetki, radosne uściski, prawdziwe przyjaźnie, wielkie miłości, jakieś łzy gdzieniegdzie i melancholie, i czuję tęsknoty, zapachy, wibracje i sekretności, i słyszę melodie wysnute, te ciche i te głośne, bębny, gitary, grzechotki i flety, gdzieś życzliwy czyjś śmiech, a w kącie stłumione rozmowy, teatralne gesty, i wielkie słowa, gawędy, przekomarzania, obietnice, czułości, i dla każdego bez wyjątku każdy jest tu bratem i siostrą, i wdycham to wszystko na raz bez skrępowania i chciałoby się krzyczeć ile tchu w piersiach z tej ludzkiej, czystej radości, gdyby nie to, że nieustannie pierwszoplanową rolę gra tu biała fauna i zielona flora, wirując niczym tancerka w roli życia i w aksamitnym anturażu, prawdziwa z niej gwiazda estrady, i przysięgam, zwyczajnie nie sposób oderwać od niej oczu!

Dlatego chodzimy po tej ziemi boso! Żeby z niej sączyć! Dlatego wzlatujemy! Żeby jej nie forsować! Pulsujemy cichutko w rytm natury, oddając tą przestrzeń cudom i zwyczajnym dobrym uczynkom.

Niedosłownie podtrzymujemy tu ogień przez całe lato, przez całe lata, chwytamy się za ręce, wznosimy serca, czarujemy, dziękujemy, oddając hołd prawdzie, dla zabawy powstrzymujemy od pracy grawitację i zegary, a potem zasypiamy ufnie pod gwiazdami na rozłożonych na trawie latających dywanach z frędzlami.

Ściągają tu wszelkie ptactwa, zwłaszcza zwiewności, mewy, ulotności i niebieskie ptaki. Zbieramy pióra, opatrujemy wszystkie złamane skrzydła, uczymy latać od nowa. Ściągają tu błędni rycerze, żeglarze-tułacze, rusałki, poszukiwacze wszelkich skarbów, wirtuozi, marzyciele, amatorzy, uciekinierzy od wielkich miast, globalnych przedsięwzięć i wirtualnej rzeczywistości.

Tło jest wieloznaczne, czasem znika, jeśli je dostrzeżesz, jesteś jednym z nas.

Czarter jachtów

Czarter jachtów żaglowych, które zwykły pływać w siną dal, od 120 zł / doba (jacht)

 • Mariner 830- 8 osób
 • Twister 26- 8 osób
 • Tango 780 Sport- 6 osób

Pozostałe ważne informacje

 • Portowa tawerna, z widokiem na piękny zachód słońca, trzeba tylko trochę się wychylić.
 • Ognisko w każdą nieulewną noc!, żeby każdy mógł dorzucić coś od siebie.
 • Koncerty czyli Melodie w Tle-
 • Pozostawiamy też przestrzeń na to co niezaplanowane. Jeżeli chcielibyście spontanicznie stworzyć tutaj koncert, duży czy mały, dla nas będzie wielki. Udostępnimy Wam scenę pod strzechą i damy odpowiednie nagłośnienie.
 • Plaża
 • Noclegi, na 1001 sposobów - bierzcie walizki na kółeczkach - damy Wam pokoje, bierzcie namioty, przyczepy, kampery, kartony -  rozbijecie się na kempingu, bierzcie żaglówki- zacumujemy Was przy pomoście, bierzcie śpiwory i koce- dostaniecie hamaki, a najlepiej nic nie bierzcie, posadzimy Was przy nas, pod najpiękniejszym sufitem świata.
 • pokoje z łazienką, wspólnym aneksem kuchennym, pralką - od 50 zł/doba/osoba
 • kemping, z dostępem do jeziora, pomostem i plażą
 • Sklep spożywczy
 • Parking - od 10 zł/doba/samochód

przyfruń...

Bar na miejscu Sklep 50 m Paliwo Giżycko Apteka Giżycko Ośrodek zdrowia Giżycko Bankomat Wilkasy Basen Wilkasy

CENNIK CUMOWANIA

SEZON GŁÓWNYBOŻE CIAŁO, MAJÓWKAPRZED I PO SEZONIE
cumowanie jachtu SEZON GŁÓWNYdoba 20 złBOŻE CIAŁO, MAJÓWKAdoba 20 złPRZED I PO SEZONIEdoba 20 zł cena za osobę SEZON GŁÓWNYdoba 15 złBOŻE CIAŁO, MAJÓWKAdoba 15 złPRZED I PO SEZONIEdoba 15 zł

CENNIK DLA REZYDENTÓW

opłata za sezon ŁODZIE < 24ŁODZIE 24 - 33ŁODZIE > 33BEZ PODZIAŁU1700 zł zimowanie ŁODZIE < 24ŁODZIE 24 - 33ŁODZIE > 33BEZ PODZIAŁU400 zł
Port Tło Dla Mew - zdjęcie
+ 52 zdjęć
ReklamaA1 - Stanica Wodna Stranda 2021

Inne porty w okolicy

ReklamaA2 - Klub Mila