Plaża gminna w Rydzewie

Plaża gminna w Rydzewie

Rydzewojez. Boczne
0 0
Zaloguj się
259
głębokośćgłębokość
0,60 - 2,00 m m
cumowanie cumowanie
boja
cenabezpłatny

Ognisko Ognisko Plaża Plaża Plac zabaw Plac zabaw Psy i koty Psy i koty Bar Bar 100mSklep Sklep 600m
Aktualizacja danych, cen - ponad dwa miesiące temu

Plaża gminna w Rydzewie

Rydzewo, wschodni brzeg j. Bocznego

Mapa google
Miejsce z atrakcjami dla dzieci
piaszczysta plaża gminna, zadbany plac zabaw z bujawkami, linami, domkiem dla dzieci, trawiasty teren, boisko do piłki siatkowej

Na wschodnim brzegu jeziora Boczne usytuowanych jest 6 portów. Miłym dodatkiem jest pomost przy plaży gminnej, będący najdalej wysuniętym na południe bezpłatnym miejscem do cumowań. Można cumować tylko z jednej strony pomostu, w tym celu przygotowano knagi cumownicze i bojki. Z drugiej strony pomostu znajduję się piaszczysta plaża. Na miejscu zadbany plac zabaw, teren zielony, miejsce na ognisko, domek dla dzieci, zabawki linowe, itp. 

Lekko ponad 100 metrów w kierunku wsi, znajdziemy restauracje i bary z dobrym, domowym jedzeniem. W Rydzewie znajdują się 3 sklepy spożywcze (najbliższy w porcie Marina Rydzewo, około 150m drogą lub brzegiem). Z racji bezpłatnej miejscówki, nie należy myśleć o dolaniu wody, podłączenia do prądu, czy skorzystaniu z toalety. Dodatkowo w ciągu dnia miejsce jest bardzo popularne i przyciąga spragnionych kąpieli letników, zwykle z dziećmi. Z tego brzegu jeziora Boczne, można obserwować piękne zachody słońca.

Bar 100m Sklep 600m
Plaża gminna w Rydzewie - zdjęcie
+ 19 zdjęć
ReklamaC1 - PGE
ReklamaB0 - Sasanka
ReklamaB1 - HeydayBoats
ReklamaA1 - Stranda Oktoberfest

Inne porty w okolicy

ReklamaA2 - Ruciane Park