A0 - AZS Wilkasy
Leśna Keja Bogaczewo

Leśna Keja Bogaczewo

Bogaczewojez. Boczne
6
39 1
Zaloguj się
12631
głębokośćgłębokość
0,50 - 1,80 m
cumowanie cumowanie
kotwica
cena cena
30 zł + 20 zł / osoba

Prysznic Prysznic 15WC WC Ognisko Ognisko 50Kemping Kemping Plaża Plaża Plac zabaw Plac zabaw Psy i koty Psy i koty
Aktualizacja danych, cen - wczoraj
Miejsce z atrakcjami dla dzieci
plaża, plac zabaw, trampolina

Port znajduje się przy jeziorze Bocznym, na północnym brzegu. Nigdzie nie ma takich pomostów - które z racji płytkiego podejścia są… strome. Trawiasty brzeg i piaszczyste zejścia do wody, cieszą się dużą popularnością. Każdy przy jachcie, których nie da się zacumować gęsto, ma swoją małą, prywatną plażę. Oczywiście na leśnej kei możemy spotkać namioty i przyczepy.

Jak sama nazwa wskazuje, keja znajduje się na zadrzewionym cyplu, w pobliżu miejscowości Bogaczewo w powiecie giżyckim. Przystań sąsiaduje z Jeziorem Bocznym i Niegocinem.

Ten port powinni wybrać ci żeglarze, którzy na Mazurach szukają przede wszystkim ciszy, spokoju, kontaktu z przyrodą i nie potrzebują wielu cywilizacyjnych udogodnień. Miejsce pięknie położone, przy brzegu jeziora, wśród leśnych drzew, które nie rosną gęsto. Mamy więc tu sporo miejsca na rozbicie namiotu, a drzewa osłonią nas od promieni słonecznych.

Do przystani dojedziemy jadąc z Giżycka ulicą Stanisława Moniuszki przez miejscowość Wilkasy, dalej drogą nr 643, kierując się na Bogaczewo. Drogą wodną zaś dotrzemy płynąc jeziorem Niegocin na południe, w stronę Jeziora Bocznego. Przy przystani można zacumować jachty oraz przenocować pod namiotem (jest sporo zielonego terenu wśród drzew, praktycznie przy brzegu jeziora). Możemy również wynająć domek typu holenderskiego dla 6 osób. Przy jeziorze jest piaszczysta plaża, idealna do kąpieli z dziećmi. Dzieci mogą również korzystać z niewielkiego placu zabaw i mini parku linowego zlokalizowanego wśród drzew, przy brzegu jeziora.

Na brzegu znajdziemy również bezpieczne miejsce na ognisko. Znajdują się tu sanitariaty i drewniane wiaty do odpoczynku.

Bar Bogaczewo Sklep Bogaczewo Paliwo Giżycko Apteka Giżycko Ośrodek zdrowia Giżycko Bankomat Wilkasy Basen Wilkasy

CENNIK CUMOWANIA

SEZON GŁÓWNY
cumowanie bezpłatne SEZON GŁÓWNY cumowanie jachtu bez załogi SEZON GŁÓWNY cumowanie jachtu SEZON GŁÓWNYdoba 30 zł cena za osobę SEZON GŁÓWNYdoba 20 zł cumowanie long side SEZON GŁÓWNYdoba 
Leśna Keja Bogaczewo - zdjęcie
+ 21 zdjęć
ReklamaB0 - Rumszewicz
ReklamaB1 - Amax
ReklamaPA1 - Przystań Nautica

Inne porty w okolicy

ReklamaA2 - Odysseya Yachts