Port Czarny Łabędź

Port Czarny Łabędź

Rydzewojez. Boczne
5.0
14 0
Zaloguj się
4539
głębokośćgłębokość
2,00 - 3,00 m
cumowanie cumowanie
y-bom, long side
cena cena
30 zł + 15 zł / osoba

Prąd Prąd 18 złWoda Woda Prysznic Prysznic WC WC Parking Parking Ognisko Ognisko Slip Slip Kemping Kemping Plaża Plaża Plac zabaw Plac zabaw Internet Internet Bar Bar Sklep Sklep 200 mOdbiór ścieków Odbiór ścieków 30 zł
Miejsce z atrakcjami dla dzieci
plaża, plac zabaw, wypożyczalnia sprzętu

Port Czarny Łabędź zlokalizowany jest na jeziorze Bocznym w Rydzewie. Dobra lokalizacja przy szlaku między północą a południem Mazur. Port cechuje się wysoką jakością usług. Znajdziemy tu również małą plażę, miejsce do zabaw dla dzieci, posesję dla kamperów i przyczep. To wszystko skąpane w wodach pięknego jeziora i ładniej, zadbanej zieleni. Co ciekawe jest to jeden z niewielu obiektów gdzie jego cześć leży przy jez. Boczne a część przy jez. Niegocin.

Port znajduje się na wysokości wieży kościelnej w Rydzewie. Od strony wody widać baner reklamowy gospody. Pierwsza keja z lewej, w kształcie obróconego "U" dla gości. Keja druga i trzecia dla łódek rezydentnych. Głębokość wody w porcie to 2-3 m. Cumowanie odbywa się za pomocą kotwicy.

Marina żeglarzom oferuje: bezpłatny dostęp do Wi-Fi dla gości portu, 40 miejsc cumowniczych, na kei są podłączenia do prądu i wody. Istnieje możliwość rezerwacji stałych miejsc cumowniczych na cały sezon. W porcie znajduje się również pompa do opróżniania zbiorników z nieczystościami.

Gospoda ulokowana na terenie portu to według opinii jedno z najsmaczniejszych miejsc na Mazurach. Kto myśli, że gospoda jest w porcie, myli się - to port jest dodatkiem dla gospody :)

Bar na miejscu Sklep 200 m Paliwo Giżycko Apteka Wilkasy Ośrodek zdrowia Giżycko Bankomat Wilkasy Basen Wilkasy

CENNIK CUMOWANIA

SEZON GŁÓWNYBOŻE CIAŁO, MAJÓWKAPRZED I PO SEZONIE
cumowanie jachtu SEZON GŁÓWNYdoba 30 złBOŻE CIAŁO, MAJÓWKAdoba 30 złPRZED I PO SEZONIEdoba 30 zł cena za osobę SEZON GŁÓWNYdoba 15 złBOŻE CIAŁO, MAJÓWKAdoba 15 złPRZED I PO SEZONIEdoba 15 zł cumowanie long side SEZON GŁÓWNYdoba 50 złBOŻE CIAŁO, MAJÓWKAdoba 50 złPRZED I PO SEZONIEdoba 50 zł
Port Czarny Łabędź - zdjęcie
+ 29 zdjęć
ReklamaC1 - Warszawski Salon Jachtowy
Reklama
Reklama
ReklamaA1 - Port Sztynort

Inne porty w okolicy

ReklamaA2 - Klub Mila