Port Czarny Łabędź

Port Czarny Łabędź

Rydzewojez. Boczne
6
14 0
Zaloguj się
9812
głębokośćgłębokość
2,00 - 3,00 m
cumowanie cumowanie
y-bom, long side
cena cena
45 zł

Prąd Prąd 30 złWoda Woda Prysznic Prysznic WC WC Parking Parking Ognisko Ognisko Slip Slip Kemping Kemping Plaża Plaża Plac zabaw Plac zabaw Internet Internet Bar Bar na miejscuSklep Sklep 200 mOdbiór ścieków Odbiór ścieków 30 zł
Aktualizacja danych, cen - ponad pół roku temu
Miejsce z atrakcjami dla dzieci
plaża, plac zabaw, wypożyczalnia sprzętu

Port Czarny Łabędź zlokalizowany jest na jeziorze Bocznym w Rydzewie. Dobra lokalizacja przy szlaku między północą a południem Mazur. Port cechuje się wysoką jakością usług. Znajdziemy tu również małą plażę, miejsce do zabaw dla dzieci, posesję dla kamperów i przyczep. To wszystko skąpane w wodach pięknego jeziora i ładniej, zadbanej zieleni. Co ciekawe jest to jeden z niewielu obiektów gdzie jego cześć leży przy jez. Boczne a część przy jez. Niegocin.

Port znajduje się na wysokości wieży kościelnej w Rydzewie. Od strony wody widać baner reklamowy gospody. Pierwsza keja z lewej, w kształcie obróconego "U" dla gości. Keja druga i trzecia dla łódek rezydentnych. Głębokość wody w porcie to 2-3 m. Cumowanie odbywa się za pomocą kotwicy.

Marina żeglarzom oferuje: bezpłatny dostęp do Wi-Fi dla gości portu, 40 miejsc cumowniczych, na kei są podłączenia do prądu i wody. Istnieje możliwość rezerwacji stałych miejsc cumowniczych na cały sezon. W porcie znajduje się również pompa do opróżniania zbiorników z nieczystościami.

Gospoda ulokowana na terenie portu to według opinii jedno z najsmaczniejszych miejsc na Mazurach. Kto myśli, że gospoda jest w porcie, myli się - to port jest dodatkiem dla gospody :)

Bar na miejscu Sklep 200 m Paliwo Giżycko Apteka Wilkasy Ośrodek zdrowia Giżycko Bankomat Wilkasy Basen Wilkasy

CENNIK CUMOWANIA

SEZON GŁÓWNY
cumowanie bezpłatne SEZON GŁÓWNY cumowanie jachtu bez załogi SEZON GŁÓWNY cumowanie jachtu SEZON GŁÓWNYdoba 40 zł cena za osobę SEZON GŁÓWNYdoba 25 zł cumowanie long side SEZON GŁÓWNYdoba 90 zł

CENNIK DLA REZYDENTÓW

opłata za sezon ŁODZIE < 24ŁODZIE 24 - 33ŁODZIE > 33BEZ PODZIAŁU10800 - 11500 zł
Port Czarny Łabędź - zdjęcie
+ 29 zdjęć
ReklamaC1 - Patronite
ReklamaB0 - Karos Pomosty Pływające
ReklamaB1 - Amax
ReklamaA1 - Odysseya Yachts

Inne porty w okolicy

ReklamaA2 - Tło Dla Mew