Port-O-Wino

Port-O-Wino

Rydzewojez. Boczne
2 0
Zaloguj się
2393
głębokośćgłębokość
1 - 12 m
cumowanie cumowanie
y-bom, long side
cena cena
50 zł + 25 zł / osoba

Prąd Prąd 30 złWoda Woda Prysznic Prysznic WC WC Zmywanie naczyń Zmywanie naczyń Zrzut chemiczny Zrzut chemiczny Nocleg Nocleg Internet Internet Czartery Czartery Bar Bar na miejscuSklep Sklep 300mOdbiór ścieków Odbiór ścieków
Aktualizacja danych, cen - ponad rok temu

Port O-Wino leży na wschodnim brzegu jeziora Boczne (pomiędzy portem Tło Dla Mew i przystanią Żeglugi Mazurskiej), przy samym centrum popularnej miejscowości na Mazurach - Rydzewo. Port powstał w miejsce byłego pensjonatu, który wcześniej nie udostępniał kei do cumowania. Jest to  więc, całkowicie nowe i piękne miejsce na żeglarskiej i motorowodnej mapie Mazur.

Keja wraz z całą infrastrukturą jest nowa, w cenie cumowania możemy korzystać dowoli z sanitariatów oraz prysznica. Podłączenie jachtu do prądu jest dodatkowo płatne. Port jest pełen zieleni, leżaczków i zapewnia oprócz odpoczynku... coś niespotykanego w portach i tawernach - prawdziwe Sushi serwowane kilkanaście metrów od pomostu. Według pierwszych opinii - jakość jedzenia niespotykana często na Mazurach.

W porcie zamontowana jest również pompa do odbiorów nieczystości z jachtów. Kameralny wygląd, piękne wkomponowanie w mazurski krajobraz, dobre jedzenie i co najważniejsze - nie wygórowane ceny - Polecamy!

Bar na miejscu Sklep 300m

CENNIK CUMOWANIA

SEZON GŁÓWNY
cumowanie bezpłatne SEZON GŁÓWNY3h / 50 zł cumowanie jachtu bez załogi SEZON GŁÓWNY cumowanie jachtu SEZON GŁÓWNYdoba 30 zł cena za osobę SEZON GŁÓWNYdoba 25 zł cumowanie long side SEZON GŁÓWNYdoba 
Port-O-Wino - zdjęcie
+ 19 zdjęć
ReklamaC1 - Patronite
ReklamaB0 - Karos Pomosty Pływające
ReklamaB1 - Amax
ReklamaA1 - Papugarnia Wilkasy

Inne porty w okolicy

ReklamaA2 - Tło Dla Mew