Port Rybaczówka

Port Rybaczówka

Bogaczewojez. Boczne
36 0
Zaloguj się
4364
głębokośćgłębokość
4,00 - 8,00 m
cumowanie cumowanie
muring
cena cena
30 zł + 20 zł / osoba

Prąd Prąd 10-20 złWoda Woda Prysznic Prysznic WC WC Zmywanie naczyń Zmywanie naczyń Ognisko Ognisko Ładowanie akuml. Ładowanie akuml. Nocleg Nocleg Plaża Plaża Psy i koty Psy i koty Czartery Czartery Bar Bar Sklep Sklep 200 m
Miejsce z atrakcjami dla dzieci
mała plaża, bujawka, wypożyczalnia sprzętu

Port jest malowniczo położony na zachodnim brzegu jeziora Boczne, w miejscowości Rydzewo. Miejsce z klimatem i profesjonalnym podejściem do turystyki. Do dyspozycji także restauracja i pokoje. Oczywiście w porcie niezbędne media, wiata grillowa (imprezowa) oraz miejsce na ognisko. Czego potrzeba więcej na Mazurach?

Klimatyczny port na mazurskich jeziorach. Przybijających do pomostu witają dwie olbrzymie figury rybaków z drewna, co już powoduje, że czujemy się jak przeniesieni w czasie. Do dawnego, mazurskiego i już nieistniejącego świata.

Przystań znajduje się na wysokości miejscowości Bogaczewo. Wpływając na jezioro Boczne z południa przystań znajduje się przed Bogaczewem, w zatoce. Z wody widać niedokończony hotel z czerwonej cegły na brzegu. Cumowanie za pomocą muringów do pomostu. Głębokość w granicach 4m - 8m.

Port zapewnia 30 miejsc cumowniczych (muringi). Dla zwolenników sportów wodnych możliwe jest wypożyczenie: deski SUP, małe łódki kabinowe z silnikami do 6 KM bez uprawnień, łódki wiosłowe, kajaki, jachty żaglowe: Sportina 682, Delphia 29, Fortuna 29, Laser, DZ-ta, łodzie motorowe (houseboaty) bez uprawnień.

Organizowane są tu również rejsy z sternikiem jachtowym, rajdy motorówkami, wyprawy na ryby z przewodnikiem, możliwość szaleństw na nartach wodnych, wakeboard. Jest również niewielki, piaszczysty skrawek plaży dla dzieci. Możemy na miejscu wypożyczyć sprzęt wędkarski i kupić pozwolenie na wędkowanie. Noclegi są możliwe w pobliskim pensjonacie. Pobliska restauracja słynie w okolicy z dań rybnych.

Bar na miejscu Sklep 200 m Paliwo Giżycko Apteka Giżycko Ośrodek zdrowia Giżycko Bankomat Giżycko Basen Wilkasy

CENNIK CUMOWANIA

SEZON GŁÓWNYBOŻE CIAŁO, MAJÓWKAPRZED I PO SEZONIE
cumowanie jachtu SEZON GŁÓWNYdoba 30 złBOŻE CIAŁO, MAJÓWKAdoba 30 złPRZED I PO SEZONIEdoba 30 zł cena za osobę SEZON GŁÓWNYdoba 20 złBOŻE CIAŁO, MAJÓWKAdoba 20 złPRZED I PO SEZONIEdoba 20 zł
Port Rybaczówka - zdjęcie
+ 16 zdjęć
ReklamaC1 - Warszawski Salon Jachtowy
Reklama
ReklamaB1 - PTTK Wilkasy
ReklamaA1 - Perła Mazur

Inne porty w okolicy

ReklamaA2 - Klub Mila