Port Bogaczewo

Port Bogaczewo

Bogaczewojez. Boczne
10.0
16 0
Zaloguj się
6740
głębokośćgłębokość
1,50 - 2,50 m
cumowanie cumowanie
y-bom, long side, dalba
cena cena
25 zł + 8 zł / osoba

Prąd Prąd 15 złWoda Woda Prysznic Prysznic WC WC Pralka / suszarka Pralka / suszarka 10 złZmywanie naczyń Zmywanie naczyń Parking Parking 15 złSlip Slip 35 złPlaża Plaża Psy i koty Psy i koty 5 złCzartery Czartery
Miejsce z atrakcjami dla dzieci
plaża, plac zabaw, wypożyczalnia sprzętu

Port znajduje się przy południowym brzegu jeziora Bocznego, w miejscowości o tej samej nazwie. Przystań z dwoma podejściami do kei. W porcie mamy zapewnione wszelkie media, pięknie zadbana zieleń, plac zabaw dla dzieci, gastronomia oraz miejsce dla przyczep i kamperów. Niedaleko natomiast znajduje się plaża miejska. Lokalizacja przystani w samym sercu Mazur sprawia, że jest niemal obowiązkowym punktem na trasie szlaku Wielkich Jezior Mazurskich.

Z portu można dopłynąć w jeden dzień zarówno do Mikołajek, jak i do największego portu na Mazurach – Sztynortu. W porcie znajduje się 40 miejsc cumowniczych oraz 20 kei rezydenckich. Jest również dostęp do prądu oraz wody, sanitariaty, możliwość wypożyczenia sprzętu wodnego. Sporo miejsc zielonych do wypoczynku – można rozstawić namioty czy ustawić kampera. Znajduje się tu również ładny plac zabaw dla dzieci oraz plaża nad jeziorem. Posiłki można zjeść w pobliskiej restauracji.

Jeśli znudzi nas przebywanie w porcie, możemy udać się do pobliskiej miejscowości Wilkasy. Tam znajduje się duży kompleks basenowy – Aquapark. Niedaleko znajduje się również Giżycko i Twierdza Boyen. Twierdza otoczona jest kamienno-ceglanym murem o długości 2303 metrów. Doskonale zachowane są wszystkie formy ziemne - wały, skarpy, pochylnie i place ćwiczeń. Twierdza Boyen należy do najlepiej zachowanych XIX-wiecznych obiektów obronnych znajdujących się na terenie Polski. Obiekt można zwiedzać.

CENNIK CUMOWANIA

SEZON GŁÓWNYBOŻE CIAŁO, MAJÓWKAPRZED I PO SEZONIE
cumowanie jachtu SEZON GŁÓWNYdoba 25 złBOŻE CIAŁO, MAJÓWKAdoba 25 złPRZED I PO SEZONIEdoba 25 zł cena za osobę SEZON GŁÓWNYdoba 8 złBOŻE CIAŁO, MAJÓWKAdoba 8 złPRZED I PO SEZONIEdoba 8 zł

WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU

kajak godzina 10 zł- rower wodny godzina 15 zł- łódź wiosłowa godzina 10 zł- skuter wodny godzina 350 zł-

CENNIK DLA REZYDENTÓW

zimowanie ŁODZIE < 24ŁODZIE 24 - 33ŁODZIE > 33BEZ PODZIAŁU2200-4200 zł
Port Bogaczewo - zdjęcie
+ 11 zdjęć
ReklamaC1 - Quicksilver 2021
ReklamaB0 - AZS 7 dni
ReklamaB1 - HeydayBoats
ReklamaA1 - Stranda Zima

Inne porty w okolicy

ReklamaA2 - Tło Dla Mew