Port Bogaczewo

Port Bogaczewo

Bogaczewojez. Boczne
10.0
16 0
Zaloguj się
9386
głębokośćgłębokość
1,50 - 2,50 m
cumowanie cumowanie
y-bom, long side, dalba
cena cena
45 zł + 10 zł / osoba

Prąd Prąd 20 złWoda Woda Prysznic Prysznic 15 złWC WC Pralka / suszarka Pralka / suszarka 10 złZmywanie naczyń Zmywanie naczyń Parking Parking 15 złSlip Slip 40 złPlaża Plaża Psy i koty Psy i koty 5 złCzartery Czartery
Aktualizacja danych, cen - ponad pięć miesiący temu
Miejsce z atrakcjami dla dzieci
plaża, plac zabaw, wypożyczalnia sprzętu

Port znajduje się przy południowym brzegu jeziora Bocznego, w miejscowości o tej samej nazwie. Przystań z dwoma podejściami do kei. W porcie mamy zapewnione wszelkie media, pięknie zadbana zieleń, plac zabaw dla dzieci, gastronomia oraz miejsce dla przyczep i kamperów. Niedaleko natomiast znajduje się plaża miejska. Lokalizacja przystani w samym sercu Mazur sprawia, że jest niemal obowiązkowym punktem na trasie szlaku Wielkich Jezior Mazurskich.

Z portu można dopłynąć w jeden dzień zarówno do Mikołajek, jak i do największego portu na Mazurach – Sztynortu. W porcie znajduje się 40 miejsc cumowniczych oraz 20 kei rezydenckich. Jest również dostęp do prądu oraz wody, sanitariaty, możliwość wypożyczenia sprzętu wodnego. Sporo miejsc zielonych do wypoczynku – można rozstawić namioty czy ustawić kampera. Znajduje się tu również ładny plac zabaw dla dzieci oraz plaża nad jeziorem. Posiłki można zjeść w pobliskiej restauracji.

Jeśli znudzi nas przebywanie w porcie, możemy udać się do pobliskiej miejscowości Wilkasy. Tam znajduje się duży kompleks basenowy – Aquapark. Niedaleko znajduje się również Giżycko i Twierdza Boyen. Twierdza otoczona jest kamienno-ceglanym murem o długości 2303 metrów. Doskonale zachowane są wszystkie formy ziemne - wały, skarpy, pochylnie i place ćwiczeń. Twierdza Boyen należy do najlepiej zachowanych XIX-wiecznych obiektów obronnych znajdujących się na terenie Polski. Obiekt można zwiedzać.

CENNIK CUMOWANIA

SEZON GŁÓWNY
cumowanie jachtu SEZON GŁÓWNYdoba 45 zł cena za osobę SEZON GŁÓWNYdoba 10 zł

WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU

kajak godzina 15 zł- rower wodny godzina 20 zł- łódź wiosłowa godzina 15 zł- skuter wodny godzina 300 złdzień 1000 zł

CENNIK DLA REZYDENTÓW

opłata za sezon ŁODZIE < 24ŁODZIE 24 - 33ŁODZIE > 33BEZ PODZIAŁU5800 zł zimowanie ŁODZIE < 24ŁODZIE 24 - 33ŁODZIE > 33BEZ PODZIAŁU700 zł
Port Bogaczewo - zdjęcie
+ 11 zdjęć
ReklamaC1 - Quicksilver 2021
ReklamaB0 - Chłop z Mazur
ReklamaB1 - Amax
ReklamaA1 - Papugarnia Wilkasy

Inne porty w okolicy

ReklamaA2 - Sunport, keje czarterowe