Port Hotel Tajty

Port Hotel Tajty

Port partnerski
Wilkasyjez. Tajty
13 0
Zaloguj się
4177
głębokośćgłębokość
1,00 - 7,00 m
cumowanie cumowanie
boja, muring, y-bom
cena cena
60 zł

Kamera live Kamera live Prąd Prąd Woda Woda Prysznic Prysznic 12 złWC WC Zmywanie naczyń Zmywanie naczyń Parking Parking 12 złOgnisko Ognisko 50 złŁadowanie akuml. Ładowanie akuml. Slip Slip Dźwig Dźwig 300 złZimowanie Zimowanie 550 złKemping Kemping Nocleg Nocleg Plaża Plaża Plac zabaw Plac zabaw Internet Internet Czartery Czartery Bar Bar Sklep Sklep 200 mOdbiór ścieków Odbiór ścieków 50 zł
Miejsce z atrakcjami dla dzieci
plaża, duży plac zabaw, park linowy, zajęcia animacyjne, wypożyczalnia sprzętu, basen zewnętrzny

Port zlokalizowany jest w lesie pomiędzy jeziorem Niegocin i Kisajno oraz pomiędzy kanałami Niegocińskim i Piękna Góra, w dogodnym położeniu nad osłoniętym od wiatru Jeziorze Tajty. Niedaleko znajduje się Giżycko i miejscowość Wilkasy. Jest to idealne miejsce dla żeglarzy, którzy przybijają tu z dziećmi. Nikt nie będzie się nudził. Port Tajty znajduje się po lewej (południowej) stronie, po wypłynięciu z Kanału Niegocińskiego (zwanego Starym Kanałem lub Kanałem Wilkaskim) w kierunku Pięknej Góry i jez. Kisajno. W porcie znajduje się przystań na ponad 100 miejsc cumowniczych.

Port Tajty oferuje: czarter jachtów, cumowanie jednostek pływających przy kei z dostępem do wody i energii elektrycznej, slip, miejsce naprawy jachtów, parking, sanitariaty, miejsce na grilla i ognisko oraz bezpłatne wi-fi. Znajdziemy tu również wypożyczalnię sprzętu turystycznego: rowery wodne, kajaki, łódź wiosłowa, rowery turystyczne. Ze względu na liczne atrakcje i wyjątkową lokalizację, polecamy to miejsce szczególnie żeglarzom pragnącym aktywnie spędzić czas oraz rodzinom z dziećmi.

Na terenie kompleksu Tajty znajdują się:

  • basen zewnętrzny z widokiem na jezioro,
  • basen dla dzieci (10mb na 10mb około 50cm głębokości ) z czterema łódkami napędzanych ręcznie,
  • park linowy (trzy trasy o różnym stopniu trudności),
  • plac zabaw,
  • trampolina, bilard, piłkarzyki, cymbergaj, ping pong, wypożyczalnię książek i gier rodzinnych,
  • boisko do badmintona i siatkówki,
  • sala animacji (rozrywki z animatorem),
  • miasteczko królików,
  • ścieżki edukacyjne oraz ścieżka zmysłów.

Hotel Tajty oferuje swoim gościom również miejsce relaksu, czyli strefę wellness & spa z kompleksem saun oraz balią kąpielową, plażę (niestrzeżoną) z placem zabaw, wygodne hamaki, taras z widokiem na jezioro, dwa bary oraz restaurację z pysznymi regionalnymi daniami. Oferta noclegu w Hotelu Tajty jest niezmiernie zróżnicowana. Szeroki wybór pokoi, to nie wszystko, obiekt oferuje również nocleg w domach holenderskich oraz drewnianych, a dla wszystkich kamperowiczów oddaje do dyspozycji pole kempingowe zlokalizowane nieopodal plaży. Będąc w tym porcie warto odwiedzić pobliski park wodny w Wilkasach.

Bar na miejscu Sklep 200 m Paliwo Wilkasy Apteka Wilkasy Ośrodek zdrowia Giżycko Bankomat Wilkasy Basen Wilkasy

CENNIK CUMOWANIA

SEZON GŁÓWNYBOŻE CIAŁO, MAJÓWKAPRZED I PO SEZONIE
cumowanie jachtu SEZON GŁÓWNYdoba 60 złBOŻE CIAŁO, MAJÓWKAdoba 60 złPRZED I PO SEZONIEdoba 60 zł

WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU

kajak godzina 10 złdzień 40 zł rower wodny godzina 20 złdzień 30 łódź wiosłowa godzina 10 złdzień 40 zł

CENNIK DLA REZYDENTÓW

opłata za sezon ŁODZIE < 24ŁODZIE 24 - 33ŁODZIE > 33BEZ PODZIAŁU3075 zł zimowanie ŁODZIE < 24ŁODZIE 24 - 33ŁODZIE > 33BEZ PODZIAŁU550 zł
Port Hotel Tajty - zdjęcie
+ 34 zdjęć
ReklamaA1 - Klub Mila

Inne porty w okolicy

ReklamaA2 - Kursy Bocianie Gniazdo