Port Mamry

Port Mamry

Węgorzewojez. Mamry
10.0
13 0
Zaloguj się
5901
głębokośćgłębokość
1,00 - 2,00 m
cumowanie cumowanie
boja
cena cena
70 zł

Prąd Prąd Woda Woda Prysznic Prysznic WC WC Pralka / suszarka Pralka / suszarka Zmywanie naczyń Zmywanie naczyń Zrzut chemiczny Zrzut chemiczny Parking Parking Ognisko Ognisko Slip Slip Dźwig Dźwig 120 złZimowanie Zimowanie 600 złPsy i koty Psy i koty Czartery Czartery Bar Bar Paliwo Paliwo 150m

Port znajduje się w centrum Węgorzewa, przy rozwidleniu Kanału Węgorzewskiego i rzeki Węgorapy. Wpłynąć można z jeziora Mamry, dwukilometrowym szlakiem rzeki Węgorapy, która przechodzi w Kanał Węgorzewski.Port jest bezpieczny, strzeżony całodobowo oraz objęty monitoringiem kamer. Żeglarze, którzy tu wpłyną mogą korzystać z wody pitnej, prądu na kei, miejsc na ognisko, wodowania i zimowania jachtów, warsztatu szkutniczego oraz strzeżonego parkingu.

Przystań zbudowana w 2002 roku, osłonięta od wiatru i fal z wbitymi dalbami, dysponuje 60 miejscami do cumowania jachtów żaglowych i motorowodnych, nowym sanitariatem z prysznicami, warsztatem szkutniczym, motorowodnym (serwis Mercury), dźwigiem oraz strzeżonym parkingiem, dozorowana przez 24 godziny. Na terenie portu czynny jest bar z małą gastronomią.Port w Węgorzewie posiada własny dźwig oraz slip. Można tu czarterować jachty oraz łodzie motorowe.

Żeglarze cenią port za spokój i ciszę. Nie jest też mocno oblegany w sezonie turystycznym.

W pobliżu portu znajduje się jezioro Mamry, drugie po Śniardwach pod względem powierzchni w Polsce. Akwen ten przez system kanałów i jezior łączy się z jeziorem Niegocin i jeziorem Śniardwy. Przez Mamry prowadzi turystyczny szlak żeglugi śródlądowej Węgorzewo - Ruciane Nida.

Bar na miejscu Sklep Węgorzewo Paliwo 150m Apteka Węgorzewo Ośrodek zdrowia Węgorzewo Bankomat Węgorzewo

CENNIK CUMOWANIA

SEZON GŁÓWNYBOŻE CIAŁO, MAJÓWKAPRZED I PO SEZONIE
cumowanie jachtu SEZON GŁÓWNYdoba 70 złBOŻE CIAŁO, MAJÓWKAdoba 70 złPRZED I PO SEZONIEdoba 70 zł

CENNIK DLA REZYDENTÓW

opłata za miesiąc ŁODZIE < 24ŁODZIE 24 - 33ŁODZIE > 33BEZ PODZIAŁU240 zł zimowanie ŁODZIE < 24ŁODZIE 24 - 33ŁODZIE > 33BEZ PODZIAŁU600 zł
Port Mamry - zdjęcie
+ 17 zdjęć
ReklamaC1 - Quicksilver 2021
ReklamaB0 - Ruda
ReklamaB1 - HeydayBoats
ReklamaA1 - Stranda Wiosna Lato

Inne porty w okolicy

ReklamaA2 - Tło Dla Mew