Port Mazurska Szkoła Żeglarstwa

Port Mazurska Szkoła Żeglarstwa

Giżyckojez. Kisajno
12 0
Zaloguj się
4816
głębokośćgłębokość
1,00 - 1,50 m
cumowanie cumowanie
muring
cena cena
35 zł + 15 zł / osoba

Prąd Prąd 20 złWoda Woda Prysznic Prysznic 15 złWC WC Zmywanie naczyń Zmywanie naczyń Ognisko Ognisko 200 złŁadowanie akuml. Ładowanie akuml. 15 złSlip Slip 60 złDźwig Dźwig 200 złNocleg Nocleg Plaża Plaża 150 mInternet Internet Psy i koty Psy i koty Czartery Czartery
Aktualizacja danych, cen - ponad rok temu

Port Mazurska Szkoła Żeglarstwa

Giżycko, ul. Moniuszki 24

tel. 667 666 219
tel. 87 428 33 88 , 87 428 58 98

przejdź do wwwwiadomośćMapa google

Duży port działający już od 1956 r. Leży na wschodnich brzegu jeziora Kisajno w Giżycku, w lesie. Znany m.in. z propagowania żeglarstwa wśród seniorów oraz osób niepełnosprawnych. Port nie posiada plaży, z tej można skorzystać w ośrodku COS, leżącym 500 m dalej. Przy samym porcie znajduje się również ośrodek wypoczynkowy.

Port posiada doskonale osłonięty basen jachtowy, wypożyczalnię jachtów, kajaków i łodzi, rozbudowaną bazę noclegową, korty tenisowe, boiska, plac zabaw, kawiarnia, parking strzeżony. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się liczne rezerwaty przyrody. Port oferuje również 360 miejsc noclegowych oraz pełne wyżywienie w stołówce. Organizowane są tu również znane na Mazurach regaty: Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Żeglarzy Niepełnosprawnych, Mistrzostwa Polski DZ, Mistrzostwa Polski Katamaranów.

Port specjalizuje się w organizacji obozów żeglarskich dla dzieci i młodzieży. Szkoliła się tutaj młodzież akademicka z Polski oraz Niemiec, Anglii, Holandii, Francji. Działają dwa Uczniowskie Kluby Sportowe z sekcjami Optimist i deska z żaglem. Port zapewnia żeglarzom: sanitariaty, podłączenie do prądu na nabrzeżu, tankowanie wody na nabrzeżu, slipowanie, wszelkie naprawy szkutnicze, naprawy żagli, spawanie stali nierdzewnej.

Na miejscu znajdują się również wszelkie udogodnienia dla żeglarzy niepełnosprawnych. Jest również wypożyczalnia rekreacyjnego sprzętu wodnego.

Giżycko jest otoczone jeziorami: Niegocin, Kisajno, Tajty i Wojsak. To najbardziej różnorodne miasto na Mazurach, w którym każdy znajdzie tu coś dla siebie. Miłośnicy luksusu mogą odpocząć w czterogwiazdkowym hotelu ulokowanym w odbudowanym pokrzyżackim zamku. Lubiący imprezy pobawić się w modnych klubach nad kanałem, a lubiący kulinarne eksperymenty w budce z lokalnymi fast-foodami na ul. Traugutta znajdą tu chyba jedyne na całych Mazurach hot-dogi bez parówki, za to z sosem pieczarkowym.

Bar Giżycko Sklep Giżycko Paliwo Piękna Góra Apteka Giżycko Ośrodek zdrowia Giżycko Bankomat Giżycko Basen Wilkasy

CENNIK CUMOWANIA

SEZON GŁÓWNY
cumowanie bezpłatne SEZON GŁÓWNY cumowanie jachtu bez załogi SEZON GŁÓWNY cumowanie jachtu SEZON GŁÓWNYdoba 35 zł cena za osobę SEZON GŁÓWNYdoba 15 zł cumowanie long side SEZON GŁÓWNYdoba 
Port Mazurska Szkoła Żeglarstwa - zdjęcie
+ 22 zdjęć
ReklamaC1 - MotoX
ReklamaB0 - Amax
ReklamaB1 - To tutaj
ReklamaA1 - Sailing Machine

Inne porty w okolicy

ReklamaA2 - Nowy Harsz