Przystań Szekla Camp

Przystań Szekla Camp

Strzelcejez. Niegocin
8
10 0
Zaloguj się
8559
głębokośćgłębokość
0,40 - 1,20 m
cumowanie cumowanie
boja, brzeg
cena cena
25 zł + 20 zł / osoba

Prąd Prąd 23 złWoda Woda Prysznic Prysznic 1 zł / 1 mPralka / suszarka Pralka / suszarka 20 złParking Parking Slip Slip Kemping Kemping Plaża Plaża Bar Bar na miejscu
Aktualizacja danych, cen - ponad rok temu

Przystań Szekla Camp

Giżycko, Strzelce 7

tel. 797 421 869 , 662 54 74 33
tel. 792 603 195

przejdź do wwwwiadomośćMapa google
Miejsce z atrakcjami dla dzieci
plaża, wypożyczalnia sprzętu

Niewielkie miejsce do cumowania nad jez. Niegocin - na zachodnim brzegu akwenu. Pływająca keja, w tle panorama Giżycka, piaszczyste dno i jak to w tawernie - pyszne jedzenie. Część osób cumuje do brzegu, dużo zieleni i cienia przy brzegu. Brzmi zachęcająco. To niewielka przystań nad jeziorem Niegocin. Warto tu przybić na krótki odpoczynek i posiłek w pobliskiej tawernie. Trzeba uważać z cumowaniem, ponieważ jest dość płytko. Robimy to bez miecza i płetwy sterowej. Cumujemy do pomostu i do brzegu.

Odpocząć można w zalesionym miejscu przy porcie. Tu jest też możliwość wypożyczenia wodnego sprzętu rekreacyjnego i zabaw na jeziorze. Znajdziemy tu również odpowiedni teren do zaparkowania kampera lub rozbicia namiotu, jeśli będziemy chcieli nocować. Przystań to również idealne miejsce do opalania nad jeziorem i kąpieli, ponieważ jest również piaszczysta plaża i łagodny brzeg. Dla żeglarzy są toalety, prysznice, miejsce do mycia naczyń i przygotowania posiłków. Możemy również zjeść w miejscowej tawernie.

Przystań jest idealnym miejscem do wypadku do dwóch ciekawych lokalizacji przy jeziorze Niegocin. Mowa o mieście Giżycko oraz miejscowości Wilkasy. W Giżycku na pewno warto zobaczyć XIX wieczny most obrotowy – jedyny taki obiekt jeszcze działający w Europie, którego jedyne przęsło odchyla się w bok a mechanizm jest napędzany siłą ludzkich mięśni.

Bar na miejscu Sklep Wilkasy Paliwo Giżycko Apteka Wilkasy Ośrodek zdrowia Giżycko Bankomat Wilkasy Basen Wilkasy

CENNIK CUMOWANIA

SEZON GŁÓWNY
cumowanie bezpłatne SEZON GŁÓWNY cumowanie jachtu bez załogi SEZON GŁÓWNY cumowanie jachtu SEZON GŁÓWNYdoba 25 zł cena za osobę SEZON GŁÓWNYdoba 20 zł cumowanie long side SEZON GŁÓWNYdoba 

WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU

kajak godzina 10 złdzień 50 zł łódź wiosłowa godzina 15 złdzień 60 zł
Przystań Szekla Camp - zdjęcie
+ 62 zdjęć
ReklamaC1 - Patronite
ReklamaB0 - Mazurolandia
ReklamaB1 - Amax
ReklamaA1 - Przystań Nautica

Inne porty w okolicy

ReklamaA2 - Mazurska Jagnięcina