Przystań Szekla Camp

Przystań Szekla Camp

Strzelcejez. Niegocin
8.2
10 0
Zaloguj się
4235
głębokośćgłębokość
0,40 - 1,20 m
cumowanie cumowanie
boja, brzeg
cena cena
12 zł + 10 zł / osoba

Prąd Prąd 12 złWoda Woda Prysznic Prysznic 1 zł / 1 mPralka / suszarka Pralka / suszarka 10 złParking Parking Slip Slip Kemping Kemping Plaża Plaża Bar Bar
Miejsce z atrakcjami dla dzieci
plaża, wypożyczalnia sprzętu

Niewielkie miejsce do cumowania nad jez. Niegocin - na zachodnim brzegu akwenu. Pływająca keja, w tle panorama Giżycka, piaszczyste dno i jak to w tawernie - pyszne jedzenie. Część osób cumuje do brzegu, dużo zieleni i cienia przy brzegu. Brzmi zachęcająco. To niewielka przystań nad jeziorem Niegocin. Warto tu przybić na krótki odpoczynek i posiłek w pobliskiej tawernie. Trzeba uważać z cumowaniem, ponieważ jest dość płytko. Robimy to bez miecza i płetwy sterowej. Cumujemy do pomostu i do brzegu.

Odpocząć można w zalesionym miejscu przy porcie. Tu jest też możliwość wypożyczenia wodnego sprzętu rekreacyjnego i zabaw na jeziorze. Znajdziemy tu również odpowiedni teren do zaparkowania kampera lub rozbicia namiotu, jeśli będziemy chcieli nocować. Przystań to również idealne miejsce do opalania nad jeziorem i kąpieli, ponieważ jest również piaszczysta plaża i łagodny brzeg. Dla żeglarzy są toalety, prysznice, miejsce do mycia naczyń i przygotowania posiłków. Możemy również zjeść w miejscowej tawernie.

Przystań jest idealnym miejscem do wypadku do dwóch ciekawych lokalizacji przy jeziorze Niegocin. Mowa o mieście Giżycko oraz miejscowości Wilkasy. W Giżycku na pewno warto zobaczyć XIX wieczny most obrotowy – jedyny taki obiekt jeszcze działający w Europie, którego jedyne przęsło odchyla się w bok a mechanizm jest napędzany siłą ludzkich mięśni.

Bar na miejscu Sklep Wilkasy Paliwo Giżycko Apteka Wilkasy Ośrodek zdrowia Giżycko Bankomat Wilkasy Basen Wilkasy

CENNIK CUMOWANIA

SEZON GŁÓWNYBOŻE CIAŁO, MAJÓWKAPRZED I PO SEZONIE
cumowanie jachtu SEZON GŁÓWNYdoba 12 złBOŻE CIAŁO, MAJÓWKAdoba 12 złPRZED I PO SEZONIEdoba 12 zł cena za osobę SEZON GŁÓWNYdoba 10 złBOŻE CIAŁO, MAJÓWKAdoba 10 złPRZED I PO SEZONIEdoba 10 zł

WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU

kajak godzina 7 złdzień 40 zł łódź wiosłowa godzina 10 złdzień 50 zł
Przystań Szekla Camp - zdjęcie
+ 62 zdjęć
ReklamaC1 - Warszawski Salon Jachtowy
Reklama
Reklama
ReklamaA1 - Perła Mazur

Inne porty w okolicy

ReklamaA2 - Tło Dla Mew